Twiserious'as
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twiserious'as

We'll take these storms away, start a brand new story!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ARBŪZINIS Midnight

Go down 
AutoriusPranešimas
Midnight
good soul.
Midnight


pranešimai : 82
Miestas : world.

ARBŪZINIS Midnight Empty
RašytiTemos pavadinimas: ARBŪZINIS Midnight   ARBŪZINIS Midnight Icon_minitimeSk. 03 21, 2010 12:52 am

data - 1843m.
kaina - 3 aukso gabaliukai


ARBŪZINIS, ŽALIAS IR GAIVUS "MIDNIGHT"
ARBŪZINIS Midnight 15coygg

SVEIKI MIELI "MIDNIGHT" SKAITYTOJAI. ŠIS NUMERIS ŠVIEČIA ŽALUMA, KAIP IR VAIZDAS UŽ LANGO, TAD NUSITEIKITE ŽALIAI IR SMAGAUS JUMS SKAITYMO. TIKIMĖS ŠIS NUMERIS ĮKVĖPS JUMS STIPRYBĖS IR GURKŠNĮ TYRO ORO.

Midnight redakcija


NEĮTIKĖTINAS STRAIPSNIS TIESIAI IŠ KALENŲ KIEMO!
Visiškai atsitiktinai pakliuvę į Kalenų kiemą, dairydamiesi aukštyn ir atgal atsitrenkėme į karietą prikrautą ne ko kito, o arbūzų. Tai atrodė maždaug šitaip:
ARBŪZINIS Midnight Mu8imv
Netekome sąmonės ir per tą laiką viskas pavirto į:
ARBŪZINIS Midnight 15coygg
žinoma to kaltininkas buvo Džasperis Heilas, kuris atrodo buvo praradęs savitvardą...
ARBŪZINIS Midnight 2nso1fp
jo sustabdyti negalėjo nė Alisa... ją per tvirtai prie žemės spaudė žemės trauka.
ARBŪZINIS Midnight 20gbck5

šiaip ne taip viskas aprimo. Po visko Jazzas atrodė visiškai išsikrovęs, todėl jį apklausti buvo taip pat lengva kaip paduot katei pieno.
Trumpas mūsų pokalbis gan paslaptingas, nes J. kalba neatverdamas širdies, todėl sukelia dar daugiau įtarumo.
MES:taigi, kodėl jūsų kiemas pilnas arbūzų, o jūs patys aplipę arbūzų sultimis? (patys žinome, kad tai todėl, kad Džasperis nesusivaldė)
JAZZ:Nes mano žmona sugalvojo pamėtyti arbūzus su dukterėčia. Tiesiog, linksminasi, (VISIŠKAS melas, mes matėme teisybę savo akimis)
MES:Kaip dar linksminatės šiame miestelyje ir kokias pramogas galėtumėte pasiūlyti kitiems?
JAZZ:Mes nesilinksminam. Bent jau aš, (keistas tipas, tikiuosi, beje, mieli skaitytojai sulaukti jūsų laiškų su nuomonėmis)
MES:Kokie jūsų ryšiai? Ką vienas kitam jaučiate? (šokame prie kito klausimo)
JAZZ:Mes esam vyras ir žmona, čia tikriausiai ir taip aišku, (rūstus tipas)
MES:kalbame ne apie tokius ryšius, labiau apie jausmus. Ką esi dėl jos padaręs, tokio, įspūdingo arba pasiaukojančio?
JAZZ:Net nežinau. Aš viską dėl jos darau,
MES:Apie ką šiuo metu svajoji? (kad išvengtume tylos, keliame naują, labai visiems rūpimą klausimą)
JAZZ:Aš šiuo metu nesvajoju, (NESVAJOJANTIS!)
MES:Kaip apibūdintum save?
JAZZ:Nežinau, čia jau Alisos reiktų paklaust.
MES:koks yra Tavo didžiausias troškimas, kuris niekada neišsipildys?
JAZZ:Didžiausias troškimas... Hm. Negaliu pasakyti, (dar viena paslaptis?)

To mums pilnai užteko, kad įbaugintų ir mes nešėme kudašių iš to namo.

ĮSPĖJIMAS - nesiartinti prie Kalenų.

loove,
Midnight
Atgal į viršų Go down
 
ARBŪZINIS Midnight
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twiserious'as :: FORKS. :: Midnight.-
Pereiti į: